O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Auto-Lieder powstało w 2003 roku, przez ten okres czasu staliśmy się firmą o stabilnej pozycji.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Auto-Lieder powstało w 2003 roku, przez ten okres czasu staliśmy się firmą o stabilnej pozycji. Swoją pozycję wypracowaliśmy profesjonalnym podejściem do klienta, obsługą i wiedzą naszych pracowników na wysokim poziomie. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach mających na celu podnoszenie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań stosowanych motoryzacji, oraz poszerzającej się nieustannie oferty produktowej czołowych światowych producentów auto części.

Sklep motoryzacyjny Auto-Lieder WejherowoSklep motoryzacyjny Wejherowo

Oferujemy Państwu w sprzedaży detalicznej szeroki asortyment akumulatorów oraz części zamiennych do samochodów osobowych jak również dostawczych. W przypadku braku danej części w naszym magazynie jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione auto części w bardzo krótkim czasie. Nasi dostawcy posiadają prawie milion referencji, które jesteśmy w stanie sprowadzić w czasie nie przekraczającym 24h.

Sklep motoryzacyjny Auto-Lieder PuckSklep motoryzacyjny Puck

Ponadto współpracujemy z autoryzowanymi serwisami samochodowymi znajdującymi się w naszym województwie, dzięki czemu części dostępne tylko w tychże serwisach możemy państwu zaoferować w naszych sklepach bez dodatkowych kosztów. Współpracujemy z wieloma warsztatami samochodowymi w zakresie dostaw części motoryzacyjnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i warsztatów samochodowych.

Sklep motoryzacyjny Auto-Lieder Luzino Sklep motoryzacyjny Luzino

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów, a na pewno dostosujemy naszą ofertę do państwa potrzeb. Zapraszamy do stałej współpracy warsztaty samochodowe i sklepy motoryzacyjne dla których posiadamy specjalną ofertę zawierającą dostawę zamówień.

Zobacz galerię zdjęć »


Zobacz film promocyjny!