O firmie

Przedsiębiorstwo motoryzacyjne Auto-Lieder działa na rynku od 2003 roku i przez  cały ten okres staliśmy się firmą o stabilnej pozycji.

Swoją pozycję wypracowaliśmy profesjonalnym podejściem do klienta, obsługą i wiedzą naszych pracowników na wysokim poziomie. Specjaliści Auto-Lieder regularnie biorą udział w szkoleniach mających na celu podnoszenie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań stosowanych w motoryzacji. Ciekawość i podążanie za oczekiwaniami motoryzacji pozwalają nam nieustannie poszerzać ofertę produktową światowej klasy producentów autoczęści.

Auto_Lieder~-Wejherowo_2024.png

Sklep motoryzacyjny Wejherowo

W sprzedaży detalicznej oferujemy szeroki asortyment akumulatorów oraz części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. W przypadku braku danej części w naszym magazynie jesteśmy w stanie sprowadzić potrzebne autoczęści w bardzo krótkim czasie. Nasi dostawcy posiadają kilkaset tysięcy artykułów motoryzacyjnych, które jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu 24h.

Sklep motoryzacyjny Auto-Lieder PuckSklep motoryzacyjny Puck

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami samochodowymi znajdującymi się w naszym województwie, również w zakresie dostaw części motoryzacyjnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm czy warsztatów samochodowych.

Sklep motoryzacyjny Auto-Lieder Luzino Sklep motoryzacyjny Luzino

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z jednym z naszych oddziałów, a dostosujemy naszą ofertę do potrzeb. Zapraszamy do stałej współpracy warsztaty samochodowe i sklepy motoryzacyjne dla których posiadamy specjalną ofertę zawierającą dostawę zamówień.

Zobacz galerię zdjęć »


Zobacz film promocyjny!

xxx